Feladatok

  • kapcsolattartás a partnereinkkel, tenderek előkészítése, árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása
  • új partnerek felkutatása
  • értékesítés támogatása

Elvárások

  • műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás
  • segítőkészség, csapatszellem, együttműködő, megbízható dinamikus személyiség
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • szerszám értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • felsőfokú mérnöki vagy közgazdasági végzettség
  • felsőfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér + jutalék
  • egyéni kompetenciák elismerése és támogatása
  • a szervezeten belül mind vertikális, mind horizontális előre lépési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör
  • kihívásokkal teli, dinamikus munkavégzés
  • 53 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, családi tulajdonú cég

Céginformáció

A SHARK Ipari Megoldások Kft. kecskeméti központjába, Műszaki Értékesítő pozícióra keresünk új munkatársat egy dinamikus, jól működő csapatba. Cégük harmadik generációs családi vállalkozásként 52 éve működik a precíziós szerszámkereskedelem területén. Több nemzetközi gyártó kizárólagos képviseltét látjuk el a régióban és jelenleg 4 országban rendelkezünk saját irodával és raktárral. Termékeink és műszaki megoldásaink a világ számos pontjára eljutottak már, aminek köszönhetően kijelenthetjük, hogy a világpiacon is versenyképes megoldásokkal segítjük partnereik munkáját.
Cégnév: Shark Ipari Megoldások Kft.