Feladatok

  • Laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek értékesítése és partnereinknek történő bemutatása, műszaki szaktanácsadás, vevői ajánlatok és rendelés visszaigazolások készítése, szerződések előkészítése
  • Vevőinkkel való kapcsolattartás
  • Üzleti találkozók megszervezése és lebonyolítása
  • Gyártókkal, saját szakszervizünkkel és az értékesítéshez kapcsolódó más partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Gyártóink által szervezett értékesítési továbbképzéseken történő részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Technikai, műszaki érdeklődés
  • Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett munkatapasztalat
  • Építőipari szakmai gyakorlat
  • Építőipari Műszaki Főiskolai vagy Egyetemi végzettség
  • Laboratóriumi vagy minőségbiztosítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónuszrendszer
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Modern környezet, jól felszerelt konyha, terasszal, korlátlan üdítőital fogyasztás.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök és demo berendezések
  • Külföldi továbbképzések
  • Stabil tervezhető, kiszámítható jövőkép
  • Együttműködő, jó hangulatú, szakmailag képzett, fiatal csapat
  • Kerékpár és motor beállási lehetőség

Céginformáció

Laboratóriumi vizsgálóberendezések, mérőműszerek forgalmazásában és szervizelésében piacvezető cég keresi új kollégáját csapatának bővítéséhez.
Vállalkozásunk német, amerikai, svájci prémium anyagvizsgálógép gyártó cégek kizárólagos magyarországi forgalmazását végzi.   Ha műszaki érdeklődésű vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor nálunk mindezt megtalálod.
Vadonatúj, modern irodánkban az általunk forgalmazott berendezések megtekinthetők a partnereink számára.

Fényképes Önéletrajz és bérigény megjelölés beküldése a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Cégnév: Inteszt Kft.