Feladatok

  • Műszaki tanácsadás a megfelelő belső képzést követően
  • Műszaki eszközök értékesítése
  • Ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és végfelhasználókkal
  • Aktív részvétel magyar és külföldi kiállításokon, rendezvényeken
  • Műszaki dokumentáció magyar nyelvre történő adaptálása
  • Szakmai anyagok elkészítése
  • Rátermettség esetén aktív részvétel a minőségirányítási rendszerben
  • Rátermettség esetén részvétel a szerviz tevékenységben

Elvárások

  • Műszaki, elsősorban mérés és automatizálástechnikai ismeretek és képzettség
  • Képesség és készség az új eszközök elsajátítására
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Képesség az ismeretek átadására a végfelhasználóknak
  • Nyitottság a végfelhasználók igényeinek felmérésére
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Rugalmasság és mobilitás
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér: Cégünk hosszú évek óta tőkeerős és megbízható, biztosítva a hosszú távú biztonságot.
  • Versenyképes jövedelem: versenyképes jövedelmet és versenyképes juttatási csomagot kínálunk.
  • Szakmai támogatás: Támogatjuk munkatársainkat szakmai képzésekkel, nyelvtanulással és fejlődési lehetőségekkel.
  • Családias környezet: Hangulatos és segítőkész csapat várja Önt, ahol megtapasztalhatja a családias légkört.
  • Modern eszközök: Biztosítjuk a szükséges eszközöket, beleértve telefont, laptopot és munkához kapcsolódó gépkocsi használatát.
  • Egyéb juttatások: Szociális juttatásokat nyújtunk a munkavállalóinknak.
  • Állandó alkalmazotti munkaviszony: Hosszú távú munkalehetőség áll rendelkezésre.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk több évtizede sikeresen működő, a mérés és automatizálás területén szakosodott kereskedelmi és szolgáltató vállalkozás. Bővülés miatt jelenleg új munkatársat keresünk, aki csatlakozna fejlődő és dinamikus csapatunkba.

Bővebb információ cégünkről: www.meter.hu

Kérjük, küldje el jelentkezését fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel és a bérigény feltüntetésével.

Várjuk önéletrajzát, jelentkezzen még ma a C+D Automatika Kft. csapatába!

Cégnév: C + D AUTOMATIKA Ipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság