Feladatok

  • Tervezők munkájának koordinálása;
  • Tervek ellenőrzése;
  • Építési engedélyezési eljárásban való közreműködés;
  • Egyeztetés hatóságokkal;
  • Kivitelezői munka nyomon követése, koordinálása
  • Projektkövetés, beszámolók, riportok készítése
  • Vevőkoordináció bonyolítása;
  • Műszaki átadás-átvételben való részvétel;
  • Használatbavételi engedélyezésben való részvétel;
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Műszaki egyeztetések, utókalkuláció

Elvárások

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, Ms projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény

Szükséges végzettség:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • építő- vagy építészmérnök diploma
  • precíz, pontos önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office, MS project

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést, inspiráló környezetet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

Az Urban Estate Zrt. szállodák, irodaházak, üzletek, éttermek, lakó ingatlanok teljeskörű generálkivitelezésével foglalkozik.

Fiatalos, lendületes csapatunkba, izgalmas projektek megvalósításához keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba: Műszaki előkészítő mérnök.

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Urban Estate Ingatlanfejlesztő és Építőipari Zrt.