Feladatok

  • A projektvezetés munkájának operatív támogatása
  • A tervezett változtatások dokumentálása és továbbítása a kivitelezés felé
  • Árajánlatok bekérése, ártükrök készítése, alvállalkozók versenyeztetése
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Anyagrendelések, anyagmozgások nyomonkövetése és ellenőrzése
  • Felmérések készítése
  • Beruházói igények helyszíni megvalósításának felügyelete
  • Kooperációkon, bejárásokon való aktív részvétel
  • Értékesítési osztály műszaki támogatása

Elvárások

  • Rendelkezz építész vagy építőmérnöki diplomával
  • Rendelkezz 3-5 éves kivitelezésben szerzett tapasztalattal
  • Tudd használni a Microsoft Office-t
  • Előny, ha tudod használni az Archicad és MS Project programokat
  • Legyen jó kommunikációs készséged és légy agilis
  • Rendszerszemléletű gondolkodás és szemléletmód jellemezzen
  • Szeress dolgozni önállóan és csapatban is
  • Légy pontos és precíz

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • Több száz lakásos társasházi projektekben való részvétel
  • Szakmai előmeneteled támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Családias hangulat, csapatépítő programok
  • Versenyképes bérezés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az iDOM Házépítő Kft az ország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztő és generálkivitelező vállalata, melyet több tíz éves ingatlanpiaci és beruházói tapasztalattal rendelkező csapat hozott létre. Nap mint nap azon dolgozunk, hogy egyedi és kiváló minőségű projektjeinkben mindenki megtalálhassa álmai otthonát.
Cégünket szakértelem, precizitás és vidám hangulat jellemzi. A bővülő projektekkel együtt nőnek a feladataink is, így egy műszaki előkészítő mérnök kolléga még hiányzik közülünk.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél részt venni nagy volumenű, több száz lakásos projektek megvalósításában!

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk bérigénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát!

Cégnév: iDOM Házépítő Kft.