Multi Alarm Zrt.
Szeretsz emberekkel foglalkozni és élvezed a szervezési feladatokat és a kihívásokat?
Ha érdekel a biztonságtechnika világa és annak a műszaki oldala, akkor csatlakozz diszpécserként az értékesítési csapatunkhoz.

Főbb feladatok, munkák

•    Biztonságtechnikai rendszerekkel kapcsolatos műszaki problémák bejelentését fogadod telefonon és e-mailben
•    Telefonos segítséget nyújtasz ügyfelek számára a távolról megoldható problémák megoldásához
•    Figyelemmel kíséred a feladatok teljesítésének rendszerét
•    Szükség esetén szerelők, karbantartók ügyfelekhez küldését szervezed és adminisztrálod
•    A diszpécser csoport folyamatait megismered és támogatod

Amit kínálunk

•    Hosszú távú munkalehetőség egy több mint 30 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban magyar tulajdonú, piacvezető cégnél
•    Elkötelezett, fiatalos, támogató csapat
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Cafetéria (SZÉP kártya)
•    Egészségbiztosítás
•    Vidéki kollégák számára utazási költségtérítés
•    Rekreációs lehetőség (sport, masszázs)

Az álláshoz tartozó elvárások

•    Legalább középfokú végzettséged van
•    Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban
•    Műszaki beállítottság jellemez
•    Szereted, ha pörgés van
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

•    Ügyfélszolgálat, call center vagy diszpécser munkakörben szerzett tapasztalat
•    Szervezési feladatokban, munkaszervezésben való jártasság
•    Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser

A "Jelentkezem" gombra kattintással és fényképes önéletrajz csatolásával!
Cégnév: Multi Alarm Zrt.