Feladatok

Külföldi beszerzési folyamataink fejlesztésére keresünk egy motivált és céltudatos műszaki beszerzőt budakeszi irodánkban dolgozó csapatunkba. Ha te vagy az, aki szeret nemzetközi kapcsolatokban feladatokat megoldani, és van szemed a pénzügyi és technikai részletekre is, akkor nálunk a helyed! A feladat kapcsolattartás legfőképp olasz, német és francia beszállító partnereinkkel (mindenkivel angol nyelven), rendelések intézése és utánkövetése, kapcsolattartás az üzletkötő kollégákkal és a vevőkkel.

Feladataid lesznek:
  • beszerzési folyamataink teljes körű szakmai és adminisztratív kezelése
  • kapcsolattartás külföldi beszállító partnereinkkel
  • szállítói rendelések nyomon követése, reklamációk kezelése
  • minimum készletek, rendelési volumenek optimalizációja
  • vezetői döntés-előkészítésben történő aktív részvétel
  • kapcsolattartás üzletkötőinkkel, vevőinkkel
  • ajánlatok készítése, rendelések rögzítése vállalatirányítási és CRM rendszerünkben

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol valóban számít a munkád és új ötleteiddel hozzájárulhatsz a cégünk sikeréhez.
Várjuk jelentkezésed!

Elvárások

  • legyen minimum középfogú műszaki vagy gazdasági végzettséged
  • legyen műszaki érdeklődésed és nyitottságod a tanulásra
  • haladó szinten ismered az Excel-t
  • használd az angol nyelvet gördülékeny kommunikációs szinten szóban és írásban

Előnyt jelent

  • ha van beszerzői tapasztalatod
  • ha van nyelvvizsgád

Amit kínálunk

  • alapos kezdeti betanítás, folyamatos szakmai támogatás
  • jogtisztán bejelentett bér
  • home office lehetőség (heti 1 nap)
  • stabil, jó hangulatú csapat, támogató légkör
  • csapatépítők, céges rendezvények
  • béren kívüli juttatás: SZÉP kártya, bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk gépipari és méréstechnikai márkaképviseletként 30 éve van jelen a magyar iparban. Európai márkák képviselőjeként importálunk szerszámtartó-, munkadarab megfogó- és mérőeszközöket, mérőgépeket. Családi vállalkozásunk dinamikusan növekszik, az egész ország területére kiterjedő kapcsolatokkal, 1000+ vevőkörrel. Korrekt munkakörülmények, változatos kihívások és fejlődési lehetőség vár, ha csatlakozol csapatunkhoz.

Kérjük küldd meg magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat!
Cégnév: HÓD Industrial Solutions Kft.