Feladatok

  • munkaügyi dokumentumok elkészítése, ellenőrzése
  • a munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszüntetésével kapcsolatos információs, adminisztrációs feladatok ellátása
  • a munkaszerződések elkészítése, folyamatos felülvizsgálata, módosítása
  • a ki- és belépőkről napi létszámnyilvántartás vezetése
  • a dolgozók évi szabadságának nyilvántartása,
  • TB-vel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • munkavállalók személyi anyagának naprakész nyilvántartása,
  • naprakész személyiügyi adminisztráció, nyilvántartások vezetése
  • statisztikák, nyilvántartások készítése, adatgyűjtés és az adatok rendszerezése
  • együttműködés a dolgozókkal, a szervezet vezetőivel és a különböző szakterületekkel (kiemelten a bérszámfejtéssel)

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • jogszabályok naprakész ismerete (KJT, MT)
  • legalább 3 éves munkaügyi tapasztalat
  • magabiztos, haladó szintű Excel ismeretek
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • önálló problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség

Előnyt jelent

  • munkaügyi / bérszámfejtő és TB ügyintéző szakterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos és komplex feladatok
  • a Kjt. szerinti anyagi juttatás
  • összevont szociális ágazati pótlék
  • Cafetéria
  • Kőbánya pótlék

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Kőbányai Szivárvány Nonprofit Kft