Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva dolgozni, munkatársakból barátokká válni… Ez a dm! Egyedi cégkultúránknak köszönhetően vállalatunk az elmúlt időszakban ˝Legjobb munkahely˝ és ˝Családbarát munkahely˝ díjjal gazdagodott a negyedik alkalommal elnyert ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” elismerés mellett. TB szakelőadói végzettséggel és több éves releváns gyakorlattal rendelkezik? Szert tett már néhány éves vezetői tapasztalatra, akár kisebb létszámú csoport irányításában, és ezt szívesen kamatoztatná és tovább bővítené? Csatlakozzon most a dm csapatához, törökbálinti központunkba keresünk Munkaügyi csoportvezetőt határozatlan időtartamra.

Munkaügyi csoportvezető

Főbb feladatok

A munkaügyi csoport irányítása

Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások készítése, ellenőrzése

A munkaviszony létesítésével, megszűntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

Munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése, munkaidő-keret alkalmazása, ellenőrzése

A területet érintő szabályok nyomon követése, alkalmazása

Havi TB- és anyasági ellátások számfejtése, TB kifizetői feladatok önálló ellátása

Cafeteria rendszer kezelése

Munkavállalókkal történő kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

Néhány éves (2-3 év) vezetői tapasztalat, kisebb (akár 2-3 fős) csoport irányításában

Szakirányú végzettség (legalább középfokú TB szakelőadói)

Több éves számfejtési gyakorlat, TB ügyintézői tapasztalat

Jogszabályok naprakész ismerete

nexon programok alapos ismerete (nexonbér, nexon4, ALM lekérdező)

Magabiztos Excel használat, egyéb ms office programok ismerete és használata

Minimum alapfokú német nyelvtudás

Türelem, jó kommunikációs-, és konfliktuskezelési képesség

Önálló munkavégzés, együttműködési képesség

Proaktivitás, információszerzési- és megosztási képesség

B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Középfokú német nyelvtudás

Egyéb

Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo

Az utazáshoz Budapestről induló céges buszt biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 2504

Pozíció pontos megnevezés: Munkaügyi csoportvezető

Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Heti munkaidő: 40 óra