Kedves Munkaügyi adminisztrátor! Szeretnél szakmailag fejlődni? Nemzetközi környezetben szívesen kamatoztatnád tudásod? Ha a válaszod igen, akkor bátran olvass tovább! Itt nem csak a problémamegoldásban szerezhetsz tapasztalatot, hanem precizitásoddal és elhivatottságoddal komoly szakmai növekedést érhetsz el. Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező cégnél, akkor nincs más dolgod, minthogy elolvasod a rád vonatkozó feladatokat és referenciákat, mint

Munkaügyi adminisztrátor

munkatárs.

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

·       Bérelszámoláshoz kapcsolódó dokumentumok teljeskörű kezelése, bérszámfejtés

·       Munkavállalók be-, illetve kiléptetése

·       Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása

·       Személy- és munkaügyi nyilvántartások vezetése

·       Riportok és kimutatások készítése

·       Tanfolyamok és rendezvények szervezésében való részvétel

Amilyen tudással már biztosan rendelkezel:

·       Bér- és TB ügyintéző képesítés

·       Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat

·       Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

·       Magas szintű MS Office ismeret

·       Precíz, önálló munkavégzés

Ami biztosan motiváló lehet a számodra:

·       Versenyképes juttatási csomag

·       Nemzetközi környezet

·       Fejlődés, továbbképzés lehetősége

Munkavégzés helye:

·       Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.