Étterem üzemeltető vállalat részére keresünk

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ FEHÉR MOSOGATÓ

munkatársakat részmunkaidőben Székesfehérvárra!

Milyen feladat vár rád?

  • tányérok, poharak mosogatása
  • munkaterület tisztán tartása

Milyen feltételekkel csatlakozhatsz hozzánk?

  • jó állóképesség
  • monotónia tűrés
  • precíz és gyors munkavégzés
  • 8 általános iskolai végzettség

Mit kínálunk a számodra?

  • határozatlan idejű munkaszerződés + cafeteria
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • barátságos munkakörnyezet
  • megbízható cég

Munkaidő: hétfőtől péntekig 10:00-16:00 óra között

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Cégnév: Work Force Kft.