Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarország egyik vezető logisztikai vállalata, megbízható szállítási megoldásokat kínál belföldön és Európában. Fiatalos és dinamikus csapatuk élére keressük leendő kollégájukat Minőségügyi vezető pozícióba.

  • A minőségi szervezet tevékenységeinek felügyelete és vezetése.
  • A munkautasítások és a tényleges végrehajtás közötti összhang fenntartása és szükség esetén a belső szabályzatok revíziójának kezdeményezése.
  • Központ ellenőrzése, dokumentáció készítése, felelősök kijelölése és határidők meghatározása a teendőkkel kapcsolatban.
  • Az alkalmazottak oktatása és képzése a minőség- és biztonsági előírásoknak megfelelően.
  • Az ADR tevékenységek ellenőrzése és kezelése.
  • Biztonsági ellenőrzések végzése, azok eredményeinek értékelése és szükség esetén javító intézkedések meghatározása.
  • Az anyavállalat minőségbiztosítási szervezetével való kapcsolattartás, auditok zavartalan lebonyolításának biztosítása.
  • A minőség- és biztonsági tanúsítványok karbantartása és aktualizálása.
  • A vállalatra ható kockázatok felmérése, fejlesztési javaslatok kezdeményezése és azok elfogadása után a megfelelő erőforrások bevonásával a kockázatok kezelése és csökkentése.
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása és elfogadása után ezek végrehajtása belső és külső erőforrások igénybevételével.

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú, lehetőleg minőségügyi végzettség,
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
  • legalább 5 éves, hasonló területen és vezetői pozícióban szerzett tapasztalat,
  • teljesítmény-, és eredményorientáltság,
  • szervező- problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • változásmenedzsment, kapcsolatok építése és fenntartása.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria)
  • Modern munkakörnyezet, home office lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Fiatal, dinamikus csapat

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.