Feladatok:

  • a cég általi szabványok és az IATF irányelvek mentén a minőségirányítás fenntartása, javítása
  • hatékonyság elemzésben való részvétel, problémamegoldás az elektronikai gyártásban tapasztalt hiányosságok, hibás előállítás tekintetében
  • hibaelemzés, majd korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtásában részvétel
  • a változások kezelésében aktív szerep, amivel rendszerszinten javítható a gyártás
  • együttműködés más területekkel a gyártás, termelés hatékony és minőségi megvalósulása érdekében

Elvárások:

Szakmai tudás, tapasztalat:

  • felsőfokú tanulmányok

Nyelvtudás:

  • angol középfokon való használata szóban és írásban

Személyes kompetenciák:

  • jó kommunikáció
  • jó szervező
  • eredményorientált
  • határozott, de rugalmas

Amit kínálunk:

  • alapbéren felül prémium, cafeteria, bónusz a megfelelő életszínvonalhoz
  • oktatások, képzések támogatásával a folyamatos fejlődéshez
  • bejárás támogatása hozzájárulással, céges buszjárattal
  • egyszeri melegétkezés biztosítása
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Sík Zselyke