Minőségügyi Mérnök

A TRIGO közel 25 éve kínál professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára. A nemzetközi nagyvállalat 10.000+ szakemberével 4 kontinens több mint 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Csatlakozz a TRIGO-hoz ha szeretnél dinamikusan fejlődő szakértői csapatunk tagja lenni!

Feladatok:

  • Folyamatok javítása, fejlesztése és optimalizálása a termelési hatékonyság növelése érdekében.
  • Vevői problémák koordinálása és kezelése, aktív részvétel a megoldások kidolgozásában.
  • Jó gyakorlatok bevezetése a folyamatos fejlődés érdekében.
  • Hibaelemzés és hibafeltárás végrehajtása, javaslatok kidolgozása a hibák megelőzésére és a folyamatok optimalizálására.
  • Aktív részvétel belső és külső auditokon a szervezetre vonatkozó előírások, kézikönyvek és szabványok betartásának biztosítása érdekében.
  • Szoros együttműködés a termelési csapattal a gyártósoron a minőségi szabványok betartásának és a folyamatos javítások végrehajtása érdekében.
  • Vevői portálok ismerete és alkalmazása.
  • Jelentések összeállítása, elemzések és riportok készítése a vezetőség számára.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Minőségügyi mérnöki vagy folyamatmérnöki szakmai tapasztalat.
  • Autóipari minőségügyi technikák ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Kiváló kommunikációs képesség és ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Proaktív attitűd és képesség a csapatban való hatékony együttműködésre.

Mit ajánlunk mi?

  • Hosszú távú karrierlehetőséget a világ első számú minőségügyi szolgáltatójánál
  • Változatos és izgalmas projektek részvételére nyílik lehetőség
  • Megszerzett szakmai tudás kamatoztatása, illetve tovább fejlesztése
  • Támogató szakmai légkör, valódi csapatmunka
  • Kiemelkedő bérezés és motiváló juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
Cégnév: TRIGO Quality Support Kft.