Feladatok

  • Minőség és folyamatszemlélet alkalmazása a szolgáltatási folyamatokat érintően;
  • Folyamatleírások, munkautasítások, formanyomtatványok készítése, bevetése változáskövetése;
  • Minőségbiztosítási oktatások tartása, oktatási tematika kidolgozásában aktív részvétel;
  • A vevői elégedettség mérési módszereinek kialakításában való részvétel, a mérési eredmények folyamatos figyelemmel kísérése és értékelése;
  • A megelőző intézkedések megvalósulásának és hatékonyságának ellenőrzése, értékelése, dokumentálása;
  • A helyesbítő intézkedések végrehajtásának felügyelete, az intézkedések eredményességének ellenőrzése, értékelése, dokumentálása;
  • Kialakított kontroll rendszer ellenőrzési terv alapján való vizsgálata: működési folyamatokba épített folyamatos monitoring, értékelések, hiányosságok feltárása, illetve jelentése az előírt dokumentációs eljárás alapján.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Precizitás, erős adminisztrációs készség és szabálykövetés;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Proaktív szemlélet;
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Előnyt jelent

  • ISO 9001 szabványrendszer ismerete;
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatodnak és szakmai tudásodnak megfelelő jövedelem;
  • Azonnali munkába állás;
  • Kiépített integrációs rendszer az önálló munkavégzésre való felkészítésre;
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar vállalatnál;
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által;
  • Céges mobiltelefon, laptop biztosítás;
  • Munkavégzés helye: Mór

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet

Céginformáció

Magyar tulajdonú társaságunk speciális emeléstechnikai és gépsor telepítési feladatokat és több, szorosan ehhez a tevékenységekhez kötődő kiegészítő szolgáltatást nyújt. Társaságunk folyamatos fejlődése érdekében keresünk minőségügyi asszisztens kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat!

Cégnév: MEGAKRÁN Kft.