Feladatok

  • a minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, (idegenáru és gyártásközi ellenőrzés) feladatok végrehajtása
  • első minták részletes vizsgálata, mérése, jóváhagyása
  • mérési dokumentáció kezelése
  • nem megfelelőségek felismerése és jelzése
  • selejtkezelés

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • gyártó üzemben szerzett 1-3 év tapasztalat (minőségellenőrzés, forgácsolás)
  • műszaki rajzok, mérőeszközök ismerete
  • méréstechnikai alapismeretek
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • felhasználószintű számítógép kezelés (M5 Windows, M5 Office, Word, Excel)
  • minőség-központúság
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Környezettudatosság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3D koordináta mérőgép használatának ismerete (Mitutoyo, Zeiss)

Amit kínálunk

  • - Versenyképes juttatási csomag
  • - Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • - Folyamatosan frissülő géppark
  • - Családias légkör

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz csatolásával a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva

Cégnév: EMTC BT.