Humán Centrum Kft.

Minőségellenőr

Leírás

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • A termeléshez szükséges minőségügyi dokumentáció kiadása, sorozatszámok meghatározása
  • A minőségügyi tervek karbantartása a termeléssel és minőségügyi mérnökökkel együttműködve
  • Beérkező áru ellenőrzése
  • Kitöltött minőségügyi dokumentáció ellenőrzése és lezárása
  • Termékminőséggel kapcsolatos termelési auditok lebonyolítása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség műszaki területen
  • Legalább 2-3 éves minőség-ellenőrzési területen szerzett tapasztalat

Munkaidő

  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy munkábajárási támogatás
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Műszaki szakközépiskolai érettségi, vagy technikum
  • AutoCAD ismerete
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Cégnév: HumanCentrum Kft.