Vitesco Technologies

Minőségellenőr

A Vitesco Technologies a legmodernebb erőátviteli technológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója a fenntartható mobilitás érdekében. Az intelligens rendszermegoldásokkal, valamint az elektromos, hibrid és belső égésű erőátviteli berendezések komponenseivel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékskála elektromos erőátviteli rendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és szervoberendezéseket, valamint kipufogógáz-utókezelő megoldásokat tartalmaz. 2020-ban a Vitesco Technologies 8 milliárd euró árbevételt ért el, és több mint 40 000 alkalmazottat foglalkoztatott világszerte mintegy 50 telephelyen. A Vitesco Technologies székhelye Regensburg, Németország.

Főbb feladatok, munkák

A munkakörhöz tartozó feladatok:
 > Hibás termékek elemzése> A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása> 5S standardok alkalmazása és betartása> Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban> Eszkaláció a minőségi problémák esetében> A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése> Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása> Alkalmazkodás a törvényi és egyéb követelményekhez, beleértve a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer követelményeit,   a belső szabályokat és a vonatkozó vevői követelményeket> Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során
Elvárások:
 > Legalább középfokú végzettség> Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk> Mechanikai és mechatronikai folyamatok ismerete> Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség> Ms Office biztos ismerete> Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok> Jó problémamegoldó készség> Stressztűrő képesség és proaktivitás> Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak) Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!
 > Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel       kedveskedünk a kollégáinknak > Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat> Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak> Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásával> Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a   gyermekek táboroztatását> Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára   kellemes élmény maradjon> Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását> Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukat> Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól   kell érezniük magukat> Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekében> Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód   fontosságára> Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk> Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a   debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk> Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

Az álláshoz tartozó elvárások

> Legalább középfokú végzettség> Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk> Mechanikai és mechatronikai folyamatok ismerete> Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség> Ms Office biztos ismerete> Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok> Jó problémamegoldó készség> Stressztűrő képesség és proaktivitás> Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak) Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk! > Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak > Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat> Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak> Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásával> Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatását> Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjon> Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását> Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukat> Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukat> Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekében> Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód fontosságára> Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk> Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk> Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Automatizálás
Cégnév: Vitesco Technologies Hungary Kft.