Több, mint 35 éves szakmaisággal rendelkező, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó cég keresi munkatársát

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • vevői reklamációk kezelése és megválaszolása
  • javító és megelőző intézkedések foganatosítása, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • auditok előkészítése, lebonyolítása
  • minőségi célok nyomonkövetése, indikátorok meghatározása
  • minőségi bizonylatok készítése
  • minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • hozzá tartozó kollégák irányítása, tanítása, feladatok delegálása és visszakérdezése
  • új és régi munkatársak folyamatos oktatása
  • PPAP dokumentációk elkészítése, koordinálása
  • aktív részvétel a fejlesztési és javító tevékenységekben

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • autóipari ismeretek, IATF
  • APQP, FMEA, PPAP eljárások ismerete
  • magasfokú precizitás
  • jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  •  SAP ismerete
  •  minőségbiztosítási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • családias munkahelyi légkör
  • jó hangulatú, közvetlen, segítőkész csapat
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • változatos feladatok
  • döntési szabadság
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiszámítható jövedelem

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Csak fényképes önéletrajzot kérünk magyar nyelven.

Cégnév: Karsai Plast Kft