Feladatok

  • Gyártásban felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Belső rendszer- és folyamatauditok önálló végzése
  • Külső auditok előkészítése
  • Intézkedési tervek nyomon követése
  • Riportok, kiértékelések készítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, anyavállalattal és társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalata van
  • Magabiztosan kommunikál angolul szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezik 8D problémamegoldásban szerzett tapasztalattal, beleértve a gyökérok feltáró módszerek ismeretét
  • Rendelkezik IATF 16949 és VDA 6.3 auditori képesítéssel
  • Rendelkezik az ACT (automotive core tools) ismeretekkel
  • Megbízható, önálló, struktúrált munkavégzés jellemzi
  • Magabiztos fellépés és kommunikáció
  • Rendelkezik analitikus gondolkodásmóddal

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat OEM vevőkkel

Amit kínálunk

  • Személygépkocsi költségtérítés, béren kívüli juttatás, sportolási lehetőség.
  • Kihívások - Felelősségteljes és változatos tevékenységek egy nemzetközi technológiai csoportban.
  • Jó munkahelyi légkör - Megbecsülés, dinamikus és együttműködő csapatmunka
  • Karrierlehetőségek - Célzott fejlesztési programok a karriercélok elérése érdekében
  • Továbbképzési lehetőségek - Erőforrás-orientált és személyes fejlődés a hosszú távú perspektíva érdekében

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Schunk Group egy globálisan működő technológiai csoport, amely 26 országban mintegy 9000 alkalmazottat foglalkoztat. A vállalat vezető szállítója a csúcstechnológiai anyagokból - például szénből, műszaki kerámiából és szinterezett fémből - készült termékeknek, valamint gépeknek és rendszereknek - a környezeti szimulációtól a légkondicionáló technológián és az ultrahangos hegesztésen át az optikai gépekig.

Az Ön jövője a Schunk Csoportban
Olyan munkakörnyezetet keres, amelyben kibontakoztathatja tehetségét, és ahol csapatban, közösen valósíthat meg ötleteket és innovációkat? Ha igen, küldje el magyar, valamint angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát, és csatlakozzon egy globálisan működő technológiai csoport csapatához.

Cégnév: SCHUNK CARBON TECHNOLOGY KFT.