Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.
Minőségbiztosítási munkatárs
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • A folyamatminőség-felügyelet és audit biztosítása a hatáskörödbe tartozó területen;
  • A minőségikockázat-vizsgálatok elvégzése;
  • Részvétel a minőségügyi értekezleteken és közös auditokon;
  • A kapcsolódó osztályok problémamegoldásának elősegítse, vezetők támogatása;
  • Felelősség az erőforrások koordinálásáért és a megfelelő osztályokkal való kommunikációért;
  • A fontos minőségi kérdésekről időben történő frissítés visszajelzése;
  • A dokumentum követelményeknek megfelelő korlátozási intézkedések végrehajtása;
  • Tananyagok készítése, oktatások szervezése és lebonyolítása;
  • A munkavállalói készségek értékelésének elvégzése;
  • Részvétel a minőségbiztosítási részleg folyamatainak fejlesztésében;
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre, az auditori képességek elsajátítására.

Amit tőled várunk:

  • Technikusi végzettség kapcsolódó szakirányon;
  • Feldolgozóiparban szerzett tapasztalat;
  • Minőségirányítási és minőségügyi eszközök ismerete;
  • Jó kommunikációs és kifejezőkészség;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Több mint 1 év minőségirányítási tapasztalat;
  • Angol és a magyar nyelű kommunikáció;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Kínai nyelv ismerete;
  • Zöldmezős beruházáson szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.
Cégnév: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.