Feladatok

  • A minőség folyamatos fenntartásának biztosítása
  • Vevői reklamációk kezelése-, kommunikálása a gyártás felé
  • Hibaanalizálás, javító intézkedések tervezése és bevezetése, azok nyomon követése
  • Gyártásfelügyelet
  • Bejövő áru ellenőrzés
  • Adatbázis folyamatos frissítése, elemzések elkészítése
  • Végellenőrzés
  • Új termékek gyártásba történő bevezetésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettég
  • Jártasság a gyártási/beszállítói/ vevői minőségirányításban
  • Problémamegoldó képesség
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezési ismeretek
  • Hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  •  „B” jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Autóipariban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Munkautasítások készítésben jártasság
  • Rajzolvasás, anyagismeret
  • Gyenge és erősáramú tapasztalat
  • Üzemi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az STX Horseboxes Kft. piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén. Az egyre kiszélesedő piaci igényekhez igazodva, székesfehérvári telephelyünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új kollégánkat.
Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, barátságos munkakörnyezet része szeretnél lenni, várjuk jelentkezésed!

Cégnév: STX HORSEBOXES Kft.