test-header

Metrológus
test-header

A Petrolszolg Kft Minőség és Felügyelet Menedzsment Kalibráló laborok csapata a következő munkakörre keres új munkatársat:

Metrológus (megbízási szerződés)

A munkakörről röviden:

A laboratórium mérésügyi eljárásainak koordinálása, felhasználásának irányítása, továbbá  kidolgozása, folyamatos karbantartása a változó szabályozási környezetnek megfeleltetve figyelembevéve a Nemzeti Akkreditáló Hivatal előíró dokumentumait (NAR) és az idevonatkozó nemzetközi szabályozásokat és ajánlásokat (ILAC,EA, ),

Feladataid közé tartozna:

  • a kalibrálási eljárások átdolgozása, 17025  szabványnak való megfeleltetése, beleértve a NAR,ILAC és EA és egyéb vonatkozó követelmény rendszereket és ajánlásokat. – tervezett ráfordítás 5 hónap
  • a mérések feldolgozásához szükséges számolótáblák elkészítése, aktualizálása a vonatkozó előírások figyelembevételéve – tervezett ráfordítás 1-2 hónap
  • a kalibrálási bizonyítványok ellenőrzés, szükség szerinti módosítása – tervezett ráfordítás 4 hét
  • a labor munkájának szakmai metrológusi támogatása minden ezirányú témában és kérdésben a szerződött időtartam alatt, Széleskörű műszaki ismereteit és tapasztalatát, valamint tudását, jártasságát alkalmazva a metrológiai rendszerekben és módszerekben.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Metrológusi végzettség, illetve ezirányú szakmai tapasztalat
  • Az ellátott területre vonatkozó NAH, ILAC és vonatkozó törvényi előírások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Mi kínálunk:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

    Cégnév: PETROLSZOLG KFT.