Feladatok

• Központi mérnökségi csapat munkájának mérnöki támogatása
• Alkatrészrajzok, elrendezési tervek készítése
• Alkatrészek, egyszerű készülékek tervezése és kapcsolódó dokumentáció készítése
• Folyamatábrák, folyamat és karbantartási munkautasítások, technológiai dokumentáció készítése
• Változás menedzsmenthez kapcsolatos feladatok, archiválás és karbantartása
• Árajánlatkérések előkészítése
• Részvétel gépek hibakeresési (mechanikai és villamos) folyamatában

Elvárások

• Folyamatban lévő gépész, villamos vagy mechatronika mérnöki tanulmányok - nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
• Nyári időszakban 5 nap vagy szorgalmi időszakban minimum 3 napos munkavégzés hetente
• AutoCAD, MS Office, Windows felhasználói szint
• Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
• Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk

• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének folyamatos biztosítása

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!
Cégnév: Miskolci Egyetem Iskolaszövetkezet