A NIO Power Europe Kft. prémium kategóriás járművek vezető gyártója Kínában. A cég intelligens, nagy teljesítményű elektromos járműveket tervez és fejleszt azzal a céllal, hogy a világ első "felhasználói vállalata" legyen. A NIO elkötelezett egy környezetbarátabb jövő mellett, amelyben a továbbfejlesztett intelligens elektromos autótechnológiák nagyobb megbecsülését és elterjedését fogják elősegíteni, ami a bolygó fenntarthatóbb jövőjéhez vezet.

Feladatok:

  • Az elektromechanikus termék/berendezés gyártási folyamattervezetének kidolgozása, az alkatrészek összeszerelésétől, a csomagoláson át a végtermék kimeneteléig
  • Az eljárás folyamatábrájának kidolgozása, PFMEA, Control plan, rögzítések, eszközök, felszerelések biztosítása, SOP (standard műveleti eljárás), eljárás CC/SC azonosítása, kockázatok keresése és megoldása
  • Ha szükséges, mérnöki változtatások kivitelezése, folyamatváltozások érvényesítésének vezetése, a folyamatdokumentumok szabványosítása
  • A projektcsapat támogatása a folyamatdokumentumok benyújtásában
  • A termékek termelékenységének fejlesztése a folyamatok szempontjából
  • A termék összeszerelési folyamatával kapcsolatos problémák megoldása, szükség esetén a kínai fejlesztés bevonásával
  • A többfunkciós csapat támogatása a mechanikus alkatrészekkel kapcsolatos eljárási problémák megoldásában
  • A projektcsapat támogatása a folyamatdokumentumok benyújtásába

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki szakon folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás (főként írásban)
  • AUTOCAD és műszaki rajzok ismerete

Munkaidő

  • Heti minimum 30-40 óra vállalása
  • Hétköznapokon rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • Fizetett ebédidő
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Modern irodai környezet
  • Bejárási támogatás

Előnyt jelent:

  • Kínai nyelv ismerete

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet