Ostorházi Bevonattechnika Kft.

Mérnök-előkészítő pozícióba

(bevonattechnikai külső kivitelezés területre)

munkatársat keres

Magyarország egyik legjelentősebb, piacvezető bevonattechnikai vállalkozásába, az Ostorházi Bevonattechnika Kft. dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Csapatába várjuk új munkatársunkat.

Az Ostorházi Bevonattechnika Kft. sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, akiket megoldás-orientált hozzáállás és széleskörű szakmai tapasztalat jellemez.

Nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos szakmai fejlesztésére, a professzionális szaktudásra. Fontos számunkra az együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása.

Ha úgy érzed, te is örömmel tartoznál csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk!

További információkat itt olvashatsz cégünkről: www.bevonattechnika.hu

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok megtervezése
  • Termelési utasítások és minőségellenőrzési feladatok elkészítése
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése, figyelembe véve a kapacitást, normaidőket és a kiadási határidőket
  • Az árajánlathoz szükséges munkafolyamatok lebontása eszközökre, gépidőkre és személyekre
  • Az eredmények visszaellenőrzése, folyamatok és árak pontosítása
  • Terv-tény adatok nyomon követése és elemzése, költségoptimalizálás
  • Statisztikák és jelentések készítése az értékesítésről, megrendelésekről, a készletekről és a szállítási folyamatokról

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök, illetve kapcsolódó szakirányok)
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat azonos vagy hasonló pozíciókban
  • A Microsoft Office szakértői szintű ismerete
  • Hatékony problémamegoldó képesség, csapatmunkában való részvételi képesség
  • Motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás

Előny:

  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahelyet
  • Betekintést nyerhetsz a bevonattechnika szakmai rejtelmeibe
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk egy egyedi területen
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságra szükség lesz
  • Változatos, kihívást jelentő feladatokat
  • Dinamikus, motivált, szakmailag jól felkészült csapat tagja lehetsz
  • Pozícióhoz illeszkedő korrekt bérezést és egyéb ösztönző juttatásokat
  • Lehetőséget biztosítunk a készségeid és tudásod fejlesztésére
  • Céges rendezvényeket, szuper csapatépítő programokat

…amit még kínálunk:

  • Támogató csapat,
  • Innovatív megoldások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha a hirdetés alapján magadra ismersz, ne habozz tovább, jelentkezz, légy a Munkatársunk! Pályázati anyagodat (önéletrajz, motivációs levél) bérigény megadásával a hr@bevonattechnika.hu e-mail címre várjuk.

Cégnév: Ostorházi Bevonattechnika Kft.
Kapcsolattartó: Darázsné Gánóczi Andrea