Feladatok

Feladataid közé fog tartozni:

  • technikusi feladatok ellátása
  • ötletelés, a folyamatok javítására
  • hullámforrasztógép beállítása, kollégák együttműködésével
  • THT területhez tartozó gépek karbantartása, programozása
  • kisebb gépek pl.: hőlégfúvó javítása, szervizelése
  • THT AOI géppel kapcsolatos beállítási, karbantartási, programozási feladatok ellátása
  • ESD mérések végzése és felügyelete
  • röntgengéphez köthető feladatok elvégzése
  • alkatrészelőkészítő gép (pl:krimpelő) megismerése
  • félautomata pasztázó működésének elsajátítása
  • áramkör, és alkatrész adatlapok analizálás
  • PCB adatlapok elemzése

Elvárások

Jelentkezz, ha

  • rendelkezel technikusi végzettséggel
  • folyamatban van mérnöki végzettség megszerzése
  • tudod vállalni a 2 műszakos munkavégzést
  • nem okoz problémát Gerber fájl és műszakirajz értelmezése
  • van alkatrészismereted
  • felhasználói szinten használod MS Office programokat
  • önálló és eredményorientált gondolkodás jellemez

Előnyt jelent

Előnyt jelent számodra, ha

  • dolgoztál SAP vállalatirányítási rendszerben
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Az eredményes munkádért biztosítjuk

  • korrekt alapbérezést
  • egészségpénztári kártyát
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezetet
  • segítőkész kollégákat, tanulási lehetőséget
  • karrierlehetőséget (végzettség megszerzése után, mérnöki pozíció betöltése)
  • vidékről bejárás támogatást

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Z Elektronika Kft 1997 óta működik, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányitási rendszer szerint, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Több mint 200 magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása. Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására. Új munkatársunkat egy dinamikus technológiai vállalkozás várja.
www.zelektronika.hu

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, csatold szakmai önéletrajzod, és küld el pályázati anyagod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Z Elektronika Kft.