Feladatok

  • számviteli feladatok ellátása, számítási, adatbeviteli és ellenőrzési feladatok elvégzése;
  • szállítói számlák kezelése, kontírozása, könyvelése, utalása;
  • kintlévőség kezelés
  • fizetési listák ellenőrzése, egyenlegközlők megválaszolása;
  • havi,negyedéves, éves zárások elvégzése
  • banki tételek könyvelése
  • részvétel a könyvvizsgálatban, továbbá a hatóságok előtti képviseletben, valamint az ellenőrzésekre való felkészülésben
  • számlázási feladatokban való besegítés

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő képesítés;
  • Számítógépes ismeret_(World, Excel, Outlook);
  • 2-5 éves szakmai tapasztalat a könyvelés területén;
  • Számviteli és adózási jogszabályok ismerete;
  • Megbízhatóság, következetesség, pontosság és felelősségteljes hozzáállás;
  • Büntetlen előélet.

Céginformáció

  • munkakör betöltésére a Várda-Drink Zrt. cégcsoport tag munkatársat keres.

Érdeklődés esetén kerjuk csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: VÁRDA-DRINK Zrt.