Ha szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő csapatnak és szeretnéd kibontakoztatni képességeidet, akkor csatlakozz hozzánk!

Minden bizonnyal közöttünk a helyed, ha:

  • hasonló munkakörben szerezted minimum 2 éves tapasztalatodat,
  • regisztrált mérlegképes könyvelő vagy,
  • adó- és számviteli jogszabályokat naprakészen ismered,
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességed van,
  • önálló, precíz, alapos, nagy munkabírású vagy,
  • biztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban.
  • előnyödre válik, ha könyvelőirodai tapasztalattal rendelkezel és ha ismersz integrált vállalatirányítási rendszereket (SAP, AXAPTA, NAVISION), valamint szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

Feladataid:

  • főkönyvi könyvelés,
  • havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása,
  • negyedéves és éves beszámolók összeállítása (egyedi és konszolidált, magyar és nemzetközi számviteli előírások (IFRS) szerint,
  • jelentések összeállítása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai fejlődés,
  • hosszú távú biztos háttér,
  • jól felszerelt irodai környezet.

Fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@branko.hu e-mail címre várjuk.

Kapcsolattartó:
Borbély Petra
+36 1 889 6200
+36 1 889 6201