MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ

HR munkatárs

pozícióba keresünk kollégát.

 Milyen feladatok várnak rád?

  • Személyügyi szoftver (NEXON) kezelése, adatok aktualizálása;
  • Személyi anyagok vezetése;
  • Foglalkoztatással kapcsolatos ügyek koordinálása;
  • MMK munkatársak foglakoztatásának biztosítása;
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása, és levelezések intézése;
  • Munkaerő kölcsönzés koordinálása, adminisztrációja;
  • Belépők adatainak kezelése;
  • Munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások készítése;
  • Kiléptetési folyamatban való részvétel;
  • Együttműködés a szakmai vezetővel;
  • Vállalatirányítási rendszer használata;
  • Kimutatások, riportok készítése.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • Mt., valamint munkaügyi szabályozások és folyamatok naprakész ismerete;
  • Önálló, proaktív személyiség;
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, projektekben szerzett tapasztalat.

Előny:

  • HR kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Amit Neked kínálunk:

  • Barátságos, trendi és dinamikus munkakörnyezet, ahová jó bejárni minden nap;
  • Cafeteria és bónuszrendszer;
  • Étkezési támogatás;
  • Nagyvállalati környezet -  jó megközelíthetőség, biztos háttér;
  • Kiegyensúlyozott, kellemes cégkultúra.

Munkavégzés helye: Budapest XI kerület