Humán Centrum Kft.

Mechanikus szerelő

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • A  szükséges szét- és összeszerelési, illetve lakatos tevékenységek előkészítése és végrehajtása, valamint dokumentálása
  • A gyártás folyamatának végrehajtása az előírásoknak megfelelően (műveleti utasítások, általános eljárások, minőségterv, állagmegóvás, egyéb)
  • A termeléshez szükséges szerszámok és eszközök használata (kézi-gépi mérőeszközök)
  • A gyártás fejlesztése, termelékenység növelő akciók bevezetése a hatékonyság növelése, az egyszerűsítés és sztenderd munkavégzés érdekében
  • Anyaghiányok folyamatos követése, jelentése a mielőbbi teljesítés érdekében
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó rendszerek használata
  • Az előírásoknak nem megfelelő eltérések feltárása és visszajelzése, hibajavító javaslatok és azok bevezetése
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények megfelelő rögzítése

Elvárások

  • Legalább szakmunkás bizonyítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Választható 2 vagy 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

  • Budapest IV.
Cégnév: HumanCentrum Kft.