Mechanikus karbantartó

Leírás

Műanyag flakonokkal foglalkozó berhidai partnercégünk részére Mechanikus karbantartót keresünk.

Feladatok

  • Gépek, szerszámok karbantartása
  • Termelő gépek technológiájának beállítása, módosítása
  • Karbantartási feladatok és alkatrészfelhasználás dokumentálása

Elvárások
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete, szerelésükben való jártasság
  • Műanyaggyártó vállalatnál szerzett karbantartói szakmai tapasztalat (3+ év)
  • MS office felhasználó szintű ismerete
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent :
  • Tűzvédelmi szakvizsga,( ha nincs meg a cégnél lerakható)
  • Targoncavezető jogosítvány (3324)

Amit kínálunk
  • Cafeteria: Br. 22.000Ft/hó
  • 13. havi fizetés
  • Céges telefon
  • Csatlakozási bónusz
  • Mozgóbér : Br. 80.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék: 40%
  • Vasárnapi pótlék: 50%
  • Üzemanyag támogatás: 30Ft/km+extra gépkocsi támogatás
  • Családias légkör

Elérhetőség:

+36204746284

[email protected]

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye

Berhida, Peremartongyártelep

Cégnév: Trenkwalder Kft