Feladatok

  • Munkaterület- és a szükséges eszközök előkészítése, rendben tartása
  • Vendégek fogadása
  • Szolgáltatások elvégzése az előírt protokoll szerint
  • Munkaterület és eszközök tisztán tartása napközben

Elvárások

  • Szakképesítés
  • vendégközpontúság
  • terhelhetőség
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kellemes légkör, igényes munkakörnyezet

Céginformáció

Velencei tónál lévő családbarát szálloda wellness részlegére keresünk jó hangulatú csapatunkba mosolygós természetű, kedves, önmaga munkájára igényes és odafigyelő, szakképzett masszőr kollegákat.

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal, bérigény és munkavállalói foglalkoztatási forma (alkalmazotti jogviszony vagy alkalmi munkavállalás) megjelölésével várjuk.

Cégnév: Fit Water Kft.