Lételemed a kommunikáció? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nem riadsz vissza a kihívásoktól? Ha magadra ismertél, te vagy a mi emberünk! Jelentkezz csapatunkba az alábbi pozícióra:

Marketing specialista

Feladatok:

Cégcsoportunk marketing tevékenységének összefogása;

Toborzási terület marketing támogatása, fejlesztése;

Beszállítókkal való kapcsolattartás és tárgyalás;

Ügyfélszerzést támogató marketing kialakítása;

Általános brand építés;

Online marketing feladatok ellátása, social media felületek kezelése;

Rendezvényszervezés;

PR cikkek, hirdetések, blog tartalmak írása;

Marketing budget menedzselése;

Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség;

4-5 év releváns tapasztalat online és offline marketing területén;

Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

Életvidám, csapatjátékos személyiség;

Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés;

Proaktivitás, kreatív hozzáállás.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, Cafeteria;

Fiatalos környezet;

Szakmai fejlődés, képzéseken, konferenciákon való részvétel;

Különféle üzletágak marketing támogatása változatos projektekben;

Hónap dolgozója díj;

Születésnapi bónusz szabadnap.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, az alábbi e-mail címre várjuk önéletrajzod: wf621161@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu.