Budapest egyik bevásárlóközpontjához keresünk Marketing Specialistát, aki kulcsszerepet játszik a marketing tevékenységek irányításában, izgalmas kampányok kidolgozásában és az általános márka jelenlét fokozásában.
Várjuk a jelentkezésed, ha sokszínű feladatokat keresel, lelkes hozzáállással proaktív tagja lennél a marketing csapatnak.

Feladatok:

  • Marketing projektek és kampányok tervezése és végrehajtása.
  • Külső marketingügynökségek és beszállítók elsődleges kapcsolattartója.
  • Részletes feladatok létrehozása és világos közvetítése a beszállítóknak.
  • Jelenlegi és jövőbeli fogyasztói marketing szolgáltatások és javaslatok finomítása és fejlesztése a vásárlói igények alapján.
  • Különleges események, promóciók és szezonális kampányok tervezése és koordinálása.
  • Fogyasztói trendek, versenytársak tevékenységeinek és innovációs lehetőségek azonosítása.
  • Vásárlói értékesítési adatok és visszajelzések elemzése a marketingstratégiák finomítása érdekében.
  • Kiadások figyelése, teljesítmény nyomon követése és rendszeres jelentések készítése a vezetőségnek.
  • Adminisztratív feladatok ellátása a marketing projektek területén.
  • Marketing Vezető helyettesítése szükség esetén.

Elvárások:

  • Legalább 3 év marketing tapasztalat.
  • Ügynökségi oldal, FMCG vagy telekommunikáció előnyben.
  • Folyékony angol nyelvtudás.
  • Felsőfokú végzettség marketing, menedzsment vagy kapcsolódó üzleti területen.
  • Kivételes döntéshozatali és szervezői képességek szükségesek a marketing projektek felügyeletéhez.
  • Erős kommunikációs készségek.
  • Korábbi tapasztalat a marketingprojektek kezelésében projektmenedzsment megközelítéssel.
  • Egyaránt erős csapatjátékos és egyéni teljesítményt nyújtó személy.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bérén kívüli juttatások
  • Heti 1 nap otthoni munkavégzés

Cégnév: Karrier Műhely Tanácsadó Iroda