A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. diákot keres

Marketing gyakornoki pozícióba

Feladatok:

  • A szakmai csapat munkájának támogatása marketing menedzsment projektekben
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Általános marketing feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági tanulmányok folytatása nappali tagozatos képzésen
  • Heti minimum 3 munkanap vállalása hosszútávon
  • Excel magabiztos ismerete
  • Megbízhatóség,terhelhetőség
  • Kíváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott,érett,tanulásra fogékony személyiség
  • Januártól keződő munkavégzés

Előnyök:

  • Releváns szakmai tapasztalat/gyakorlati hely biztosítása

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 8:00-16:30

Bejárás: céges busszal (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)

(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)

(Csepel,Szigetszentmiklós)

Óradíj: br.1050Ft/óra

Referenciaszám:
1446
Kapcsolattartó:
Dalmáci Nikoletta