Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, a II. kerületbe az alábbi pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:

- A marketing kommunikációs felelős munkájának támogatása

- Megrendelések, számlák kezelése, nyomon követése

- Nyomdákkal, külső partnerekkel való kapcsolattartás

- Riportok, elemzések készítése (rendszeres és ad-hoc jelleggel)

- A társterületekkel, kereskedelmi partnerrel való szoros együttműködés

- Weboldal szerkesztési, szövegírási feladatok, havi riportok (web, facebook)

- Prezentációkészítés adhoc jelleggel

- Akciós újság kezelése

- Raktár leltár folyamatos figyelemmel követése

Elvárások:

- Folyamatban lévő nappali vagy passzív tagozatos tanulmányok kommunikáció és/ vagy marketing területen

- Haladó MS Office és Excel ismeretek

- Alapszintű Adwordsot és a Facebookot ismerete (riportok miatt)

- Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

- Dinamikus, motivált hozzáállás, logikus és kreatív gondolkodás, önálló, jó probléma megoldási készség

Amit ajánlunk neked:

  • Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Vállalat szakértőinek támogatása

- Heti 20-30 óra vállalása hétköznapokon

Referenciaszám:
REF: 1419
Kapcsolattartó:
Teimel Vanessza