Budapesti, IX. (Lurdy-ház mellett) kerületi könyvkiadó partnerünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Marketing gyakornok

Feladatok:
- Kiadó szerkesztőség vezetőjének, a művészeti vezetőnek és az irodavezető munkájának támogatása

- Kiadó marketing, közösségi média illetve PR és kommunikációs munkáinak "back office" tevékenysége

- Részvétel a könyvkészítés folyamatában

- Könyvenként készülő marketing stratégia kidolgozásában és végrehajtásában való közreműködés

- Részvétel a kiállítások, megjelenések, marketing tevékenységek lebonyolításában

- Együttműködés a szerzőkkel

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti min. 20 óra vállalása hétköznapokon 9.00 és 18.00 között
- Betöltött 18. életév
- Jó kommunikációs készség, talpraesett, megbízható

Amit partnerünk kínál:
- Barátságos légkör
- Nyitott, pörgős, közvetlen csapat
- Betekintés a könyv készítésébe

nem szükséges angol nyelvtudás a pozícióhoz

Kapcsolattartó:
Teimel Vanessza