keresünk újpesti telephelyünkre,
heti 25-30 órás munkavégzésre, azonnali kezdéssel, hosszú távra

FELADATOK:

    • az OTC kategória manager és junior brand manager napi munkájának támogatása,
    • egyidejű munka a Sanofi emésztés kategóriájú márkáin – Normaflore és Dulcolax,
    • napi szinten közös munka és riportolás a csapatban dolgozó managerek felé,
    • promóciós anyagok folyamatos kezelése (a kreatív ügynökséggel való levelezéstől a nyomtatásig, gyártásig); PR megjelenések kezelése,
    • különböző marketing prezentációk elkészítésében való segédkezés: elemzések, diagramok, prezentációk készítése,
    • rendszeres piaci adatelemzés és riportolás,
    • kapcsolattartás a belső részlegekkel és külső partnerekkel egyaránt,
    • részvétel a márkához kapcsolódó marketing aktivitások kidolgozásában.

ELVÁRÁSOK:

    • nappali tagozatos hallgató, lehetőleg marketing szakon, és szenvedélyt érez a marketing iránt,
    • pontos, precíz,
    • magas szintű Excel és PowerPoint ismerettel rendelkezik,
    • angolnyelv-tudással rendelkezik, szóban és írásban egyaránt,
    • képes időmenedzsmentre; strukturált gondolkodású; és tud priorizálni,
    • jól alkalmazkodik a gyorsan változó környezethez.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.