Mind-Diák Szövetkezet

Fenntartható divatmárkaként küldetésük, hogy minél többen tudatosítsák és bátorítsák az embereket arra, hogy vessenek egy pillantást a divat másik, emberibb oldalára. Márka elsősorban a fenntarthatóságra, környezetbarátságra és a gyorsan változó divatipar okozta pazarlás visszaszorítására összpontosít. Céljuk a világ fenntarthatóságának széles körű támogatása.

Marketing asszisztens

Feladatok

  • Emailek kezelése
  • Social média üzenetek kezelése
  • Influencerekkel való egyeztetés
  • A marketing vezető támogatása marketing feladatokban

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
  • Lelkes, pozitív, problémamegoldó személyiség

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmasan végezhető diákmunka
  • Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1750 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Kedvezményes vásárlás a FANNA webshopból
  • Remek tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet