MSK_allas.png

Az MSK cégcsoport a raklapos rakomány egységek és nagy kötegek csomagolási berendezéseinek és anyagáramlási technológiájának nemzetközi szinten vezető gyártói közé tartozik. 5 telephellyel és több mint 500 munkatárssal az MSK fejlesztést, gyártást és szervizt kínál - mindent egy kézből.

Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióra:

Marketing asszisztens

Az Ön feladatai:

A nyírbátori Cégvezetés támogatása a közösségi munka során

HR-Marketing tervezése és kidolgozása

Reklámtevékenység (brossúrák és nyomtatott cikkek) aktualizálása

Marketing-feladatok koordinálása és gyakorlati átültetése a Headquarter-rel közösen

Aktív részvétel nemzetközi szakkiállítások és rendezvények szervezésében és utómunkálataiban

Az Ön profilja:

Marketing szakirányú közgazdász vagy műszaki végzettség

Legalább 1-3 év összehasonlítható pozícióban - lehetőleg termelő vállalatnál - szerzett szakmai tapasztalat

Műszaki érzék és analitikus gondokodásmód

Szívesen dolgozik nemzetközi csapatban, illetve kreatív és innovatív munkamódszer

Rugalmasság, Hands-on-mentalitás és kezdeményezőkészség

Jó angol- vagy német nyelvismeret

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Nemzetközi karrierlehetőség

Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz

Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség

Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet

Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kulturális értékek

Teljesítményhez igazodó bérezés

Továbbképzéshez nyújtott támogatás

Kezdje a jövőjét az MSK-val!

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük, adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is

 Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Czine Orsolya
0642511130