Mind-Diák Szövetkezet
A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy része ezeknek a sikereknek!

Márkabolti asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Számlabefizetés folyamatának támogatása
  • Érkező ügyfelek koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • Rugalmas beosztásban hétköznaponként a márkabolt nyitvatartási idejében
  • Hetente 20 órában
  • Minimum 6 hónap vállalásával

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra alapbér
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Higiénikus munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet