Miskolci jármű-villamossági, elektronikai készülékek gyártására specializálódott partnercégünk részére keresünk Logisztikus gyakornok munkatársat

Feladatok:

  • a logisztikai tervezők napi munkájának támogatása
  • beszállítókkal, vevőkkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • riportok és kimutatások készítése
  • kalkulációk készítése
  • hozzájárulás a vállalati célok megvalósításához

Elvárások:

  • jártas vagy az SAP kezelésében

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • lehetőség a nyelvtudás és kommunikáció készség fejlesztésére
  • aktív együttműködés a vállalat más osztályaival
  • kellemes környezet, fiatalos csapat

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: fd2b0b
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szakos Nóra