Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Logisztikus gyakornok

Feladatok

  • Stratégiai logisztikus szakemberek munkájának támogatása
  • Szállítmányozási rendszer naprakészen tartása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Adott régióért felelős kollégával való napi szintű együttműködés

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban
  • MS Office magabiztos használata
  • Önálló munkavégézés
  • Analitikus gondolkodásmód

Munkaidő

  • Heti min. 3-4 napon, 24-32 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe vesszük a frekventált tanulmányi időszakokat
  • Céges buszhasználat Budapestről és Veresegyház környékéről vagy üzemanyagtámogatás gépjárművel történő bejárás esetén
  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség (min 1-1,5 évig)

Munkavégzés helye

Veresegyház

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet