Feladatok

  • a logisztikai tevékenységünk teljeskörű irányítása, felügyelete, fejlesztése;
  • a vállalat generálkivitelezési és acélszerkezet-gyártási főtevékenységeit kiszolgáló beszerzési osztály működésének biztosítása: alapanyagok, eszközök, erőforrások, szolgáltatások teljeskörű beszerzése;
  • beosztott munkatársak operatív irányítása, motiválása és fejlesztése;
  • stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálása;
  • munkafolyamatok folyamatos fejlesztése, hatékonyságának növelése;
  • stratégiai jellegű beszerzési folyamatok felügyelete, optimalizálása;
  • riportolás az ügyvezető igazgató részére.

Elvárások

Szakmai kompetenciák:
  • felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség
  • beszerzési területen szerzett munkatapasztalat: min. 5 év
  • vezetői tapasztalat: min. 2 év
  • angol nyelvtudás
  • irodai szoftverek magabiztos használata, különösen MS Office

Személyes kompetenciák:
  • vezetői kompetenciák megléte, munkatársak vezetésének és motiválásának képessége
  • határozott, magabiztos fellépés, erős érdekérvényesítő képesség
  • kiváló helyzetértékelő, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • felelős döntéshozatali képesség
  • eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • építőipari és/vagy acélszerkezet-gyártó cégnél releváns pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • piacelemzés, árelemzés és értékelemzés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz.
  • Magasan kvalifikált, tapasztalt team tagja leszel.
  • Lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre.
  • Karrierlehetőséget kínálunk egy stabil hátterű, megbízható magyar vállalatnál.
  • Dinamikus, barátságos csapatban dolgozhatsz, jó hangulatú, családias légkörben.
  • Rendszeres céges programokkal színesítjük a dolgos hétköznapokat.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Weinberg 1993-ban alakult, magyar tulajdonú, ipari létesítmények generálkivitelezésére és acélszerkezetek gyártására szakosodott vállalat. Portfóliójában ipari létesítmények, kulturális épületek, sportlétesítmények, hidak, hangárok és ipari csarnokok egyaránt megtalálhatóak.  A vállalat 30 éves fennállása alatt többek közt olyan épületek létrejöttében vett részt, mint a Magyar Zene Háza, a Néprajzi Múzeum, a győri Audi Aréna vagy a Sprinto hazai Szerszámgyártó Üzeme. A Weinberg napjainkban nemzetközileg is elismert, meghatározó piaci szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, innovatív magyarországi építőipari vállalat.  Szakmai tevékenységünket számos rangos elismeréssel díjazták, munkáltatóként a megbízhatóság a legfőbb jellemzőnk.  Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, a megbízhatóságra és a környezetvédelemre; munkáltatóként pedig a szakmai fejlődésre és a támogató munkahelyi légkörre.

Cégünk részt vesz a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban, 4.0 ipari megoldásokat alkalmazunk, és nem csak Magyarországon, de nemzetközi szinten is elöl járunk ipari folyamataink digitalizációjában és a robotikában. Működésünkben és megoldásainkban a fenntarthatóság is kiemelt szerepet kap, elhivatottak vagyunk az iránt, hogy működésünk a lehető legkisebb karbon-lábnyomot hagyja maga után.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével. Érdeklődés esetén Bolha Szabina HR vezetőt keresheti.
Cégnév: Weinberg 93 Építő Kft.