Feladatok

  • Export - import fuvarok koordinálása, nyomon követése
  • Szállítólevelek, számlák kiállítása
  • Szállítmányozó partnerekkel online internetes kommunikáció

Elvárások

  • Legalább középfokú logisztikai vagy külkereskedelmi/kereskedelmi iskolai végzettség
  • Vámügyi és logisztikai ismeretek
  • Számítógépes ismeretek
  • A munkakör betöltéséhez szükséges nyelvtudás: angol (társalgási vagy kommunikáció képes szint)

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Céginformáció

A Hirschmann nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, járműantenna-rendszerek, ipari csatlakozók gyártója új munkatársat keres Logisztikai ügyintéző pozícióba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Hirschmann Car Communication Kft.