QLM Development Center Kft.

A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek. Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt, illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Professzionális tervező csapatunk mérnökeinek legfőbb feladata az automata raktárak tervezési és kivitelezési feladataiban történő részvétel, hogy a mérnöki munka során a szakmai tapasztalatokból előállítsa a tervezési alapadatokat, a leghatékonyabb megoldási lehetőségeket dolgozza ki a jövő raktáraiban. Ha szereted a logisztikát, és szívesen vennél részt tervezési feladatainkban, csatlakozz szuper csapatunkhoz logisztikai mérnökként!

Logisztikai mérnök

Főbb feladatok, munkák

  • Az ügyfelek logisztikai folyamatainak mélyreható megismerése, logisztikai rendszerfelmérés,
  • a folyamatok fejlesztésére szóló, hatékonyságnövelő tervek kidolgozása - veszteségek és potenciálok pontos felmérése,
  • önálló logisztikai tervezési feladatok projektvezetése, illetve csapatmunkában történő rendszertervezés.

Az álláshoz tartozó elvárások

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú, nem multi cégkultúrát ajánlunk.

  • Termelésellátási- és raktárlogisztikai tervezés és projektvezetés területén jártasság, tapasztalat,
  • logisztikai komponensek (tárolás, anyagmozgatás, manipuláció) paraméterezésében szerzett tudás, milkrun, e-kanban, AGV, AMR, automata raktárak, WMS, WCS, MFC megoldások ismerete,
  • önálló és csapatban történő logisztikai tervezői munkavégzés,
  • magabiztos AutoCAD ismeretek (2d-s modelltérben),
  • MS Office ismeretek, ezen belül erős Excel tudás,
  • prezentációs technikai ismeretek,
  • angol nyelvtudás (erős szakmai),
  • B-kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Konténerlogisztikában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztosítjuk számodra a technikai feltételeket, hogy az iroda helyett otthon is dolgozhass – akár heti 3-4 nap,
  • személyesen ismerheted meg a legmodernebb automata logisztikai technológiákat,
  • lehetőséget biztosítunk folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére,
  • a szakmai teljesítmény mögött minden esetben valódi összetartás, jó hangulatú, támogató csapat áll, mely fontos érték a cégnél,
  • sokrétű, izgalmas munkakör, melyben önállóan és csapatban is kiteljesedhetsz,
  • nálunk szabadságot kapsz a munkában, megbízunk Benned, úgy dolgozol, ahogy szerinted a leghatékonyabb.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, jelentkezz fényképes önéletrajzzal és a fizetési igényed megjelölésével.

Cégnév: QLM Development Center Kft.