Öntészettel és CNC megmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk Logisztikai menedzsert Bólyba.

Főbb feladatok:

  • Logisztikai és belső anyagáramlási folyamatok koordinálása és felügyelete
  • Szállítmányozási, csomagolási csoport tevékenységének irányítása
  • Rakománykezelés, a raktározási folyamatok tervezése, vezetése, irányítása, koordinálása és ellenőrzése
  • Szállítmányok nyomon követése, szállítmányok ellenőrzése
  • Külső szállítmányozókkal kapcsolattartás
  • Részvétel a beszerzési csoport operatív tevékenységének monitorozásában, a folyamatok aktualizálásában és fejlesztésében
  • Logisztikai monitoring rendszer üzemeltetése - igény, követelés, határidők, költségkeret
  • Részvétel a logisztika csoportra vonatkozó KPI elemek meghatározásában, KPI jelentések készítésében
  • Társosztályokkal történő napi szintű együttműködés

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Autóipari beszállító cégnél (Tier 1,2) szerzett többéves tapasztalat
  • Felsőfokú logisztikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Logisztikai rendszerek átfogó ismerete
  • Vám- és adójogszabályok ismerete, valamint CSCMP tanúsítvány
  • Proaktív hozzáállás és gondolkodásmód, rendszerszemlélet és precizitás
  • Önálló, megbízható és felelősségteljes munkavégzés

Cég kínálata:

  • Cég felfutásában való aktív részvétel
  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • Globális ügyfélkör
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörülmények

További információ: Kopasz Kristóf (Toborzási tanácsadó): + 36 70 638 0072

Munkavégzés helye: Bóly

Érdekel: +36 72 223 223

Kapcsolattartó:
Jobcapital Kft.
+36 72 223 223