Feladatok

  • Külkereskedelmi szerződések szakszerű lebonyolítása, ehhez szükséges egyéb ügyek intézése
  • Külkereskedelmi szerződések lebonyolításához tartozó adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
  • kapcsolattartás írásban és szóban a szállításban résztvevőkkel (telephelyek, minőségellenőrző cégek, partnerek), bejövő, kimenő hívások kezelése, ügyfélcentrikus szemléletmód fényében
  • szállításra vonatkozó megbízások szakszerű, precíz elkészítése, kiküldése, fuvar/szállítási/rakodási feladatok elvégzésére
  • beérkező információk pontos továbbítása az érintett osztályoknak, partnereknek, a megfelelő módon, időben és formában, okmányok, dokumentumok kezelése, csoportosítása, különöböző riportálási feladatok
  • kereskedelmi szerződésekre feladott mennyiségek pontos, precíz nyilvántartása, új kötések felvitele, belső vállalatirányítási rendszerben adatok rögzítése

Elvárások

  • minimum középfokú, külkereskedelmi/ kereskedelmi végzettség
  • minimum 2-4 év munkatapasztalat (preferáltan logisztika, ügyfél kapcsolattartás terén)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret - Microsoft Office programok: különösen Excel, Word, Outlook
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magas stressz-tűrés, jó konfliktuskezelés, problémamegoldás, önállóság és csapatjátékos attitűd, jó alkalmazkodó képesség, logikus gondolkodásmód
  • precíz, alapos munkavégzés, jó adminisztrációs készség, dokumentációkezelés, nyilvántartás vezetés
  • SAP tapasztalat előnyt jelent!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével kérjük eljuttatni a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Cargill Takarmány Zrt