Teremtsünk értéket együtt!
Új munkatársat keresünk központi irodánkba

Logisztikai koordinátor

pozícióba!

A svájci székhelyű Sonova vezető szolgáltató minden hallással kapcsolatos megoldás területén. A Sonova az ügyfelei számára az egyik legszélesebb termék portfóliót kínálja az üzletágban, a hallókészülékektől az implantátumokon át a kommunikációs megoldásokig. Magyarországon Geers Halláscentrumok néven országszerte közel 60 üzlettel áll ügyfelei rendelkezésére.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • A cégen belüli áruellátás, szállítmányozás bonyolítása;
  • A cég székhelye és telephelyei közti rendszeres árumozgás és termékellátás biztosítása;
  • Az adatbázis specifikus részének kezelése, intézkedések rögzítése az ügyviteli rendszerben;
  • A rendelések, beszerzések (termék, szolgáltatás) lebonyolításában való közreműködés;
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel, ügyfelekkel;
  • Logisztikai asszisztens munkájának felügyelete, koordinálása
  • Leltározás/ selejtezés lebonyolítása, koordinálása
  • Logisztikai tevékenységek tervezése, koordinálása, lebonyolítása, ellenőrzése
  • Közreműködés a szállítói számlák koordinálásában
  • Termékek árainak nyilvántartásával és aktualizálásával  kapcsolatos feladatok

Mit várunk tőled?

  • Minimum 2 év logisztika területén szerzett tapasztalatot
  • MS Office eszközök felhasználói szintű, magabiztos használatát (Word, Excel)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást
  • Precíz,pontos munkavégzést
  • Jó szervezőkészséget
  • Proaktív, pozitív, együttműködő hozzáállást
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készséget

Miért dolgozz nálunk?

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég mindennapi tevékenységeit segítheted
  • Inspiráló multinacionális munkakörnyezetben, hibrid munkavégzés keretein belül végezheted munkádat egy könnyen megközelíthető, modern irodaházban
  • Igazán jó, fiatalos, együttműködő, támogató helyi és nemzetközi környezetben dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk

Jelentkezni  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar nyelvű önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével lehet.

Cégnév: SONOVA AUDIOLOGICAL CARE HUNGARY KFT.